вт, 07 серп. | Großglockner Hochalpenstraße

Мармолада, Глокнер, FunKarpaty

475€
Реєстрація скінчилась
Мармолада, Глокнер, FunKarpaty

ЧАС І МІСЦЕ

07 серп. 2018, 07:00 – 14 серп. 2018, 23:00
Großglockner Hochalpenstraße, 5672 Фуш-ан-дер-Гросглоккнерштрасе, Австрия

ПРО ПОДІЮ

Тих, кому вже мало Карпат, але на Монблан чи Маттерхорн ще рано або страшно, запрошуємо здійснити сходження під нашим пильним керівництвом в форматі 2 гіди/6 клієнтів на визначні верхи Альп - найвищу вершину італійських Доломітів Мармоладу (3411м) та найвищий верх Австрії та колишньої Австро-Угорської імперії - гору Гроссглокнер (3798м)

Ці вершини абсолютно безпечні та надійні з точки зору інфраструктури та присутності цивілізації, та дуже цікаві з технічної точки зору, - досвід, здобутий тут знадобиться у вищих горах цієї прекрасної планети!

Учасники сходжень вдосталь надивляться альпійських ландшафтів, побачать з середини Нижній та Верхній Тіроль, походять по віа ферратах, і навчаться ходити у "швейцарських зв'язках".

Мандрівка відбудеться у форматі road trip з Мукачево та до Мукачево, і передбачатиме ночівлі в пансіонатах, наметах та гірських притулках. Харчування - традиційні ФанКарпатівські витребеньки, - паста з морепродуктами, грибна юшка, плов тощо, поєднані із "харчами" та "їдлом", які швидко готуються і не вимагають витрат по часу та зусиллях для приготування.

Програма мандрівки:

7 серпня:

Ранковий збір в Мукачево, перетин кордону в Берегово, переїзд (500км) до найбільшого озера Європи Балатон (Угорщина), де ми влаштуємо гриль-паті і заночуємо в привітному та комфортному пансіонаті, і неодмінно скупаємося в озері.

8 серпня:

Виїзд з Балатону, переїзд через Словенію та Італію (600км) до перевалу Федайя (2100м) в казкових Доломітах. Смачна вечеря, шаманські обряди до хорошої погоди!

9 серпня:

Штурм Мармолади! Наберемо 1300 метрів висоти, змінимо ландшафти, альпійські луки, альпійські пустища, кам'яні розсипи та скелі, і, нарешті, льодовик Мармолади!

Очікуємо штурмувати вершину і повернутися в табір за 10 годин!

10 серпня:

Переїзд з-під Мармолади до підніжжя Гросглокнера (160км), частково гірською дорогою ГлокнерАльпенштрассе, перехід до мальовничої галявини на висоті 2700м. Тут наш стартовий табір напередодні та після штурму Гросглокнера.

11 серпня:

Ранній підйом, штурм Гроссглокнера!

Нам потрібно набрати 1300м висоти по сніжниках, віа ферратах, льодовику та скелях до вершини. Технічно гора передбачає максимальну увагу, концентрацію та беззаперечне виконання вказівок гідів!

Якщо хтось з певних обставин не прийматиме участь в штурмі, є можливість дочекатися спуску групи в найвисокогірнішому притулку Австрії, "Ерцгерцог Франц Йосиф" (3450м)

12 серпня:

Спуск з базового табору до авто, завантаження речей, ночівля в притулку "Глокнерхауз", святкове пиво, багато пива :)

13 серпня:

Резервний день.

Може бути використаний для відпочинку між сходженнями в горах Італії або Австрії або на морі в Словенії.

14 серпня:

Повернення додому, ранній виїзд і прибуття в Мукачево орієнтовно о 7-8 вечора.

Вартість участі: 475 євро

У вартість входить:

-супровід двох досвідчених гідів

-трансфер по всій нитці маршруту мікроавтобусом із кондиціонером та хорошою музикою :)

-харчування по всьому маршруту

-організація групового спорядження (мотузки, пальники, посуд для приготування їжі тощо)

-проживання в пансіонатах, хостелах, кемпінгах, притулках

-святкове пиво після кожної вершини :)

У вартість не входять:

-прокат особистого спорядження (кішки, система, льодоруб тощо)

-кафе, музеї, ресторани

Реєстрація скінчилась

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ